Zadbaj o siebie, bo nikt inny tego nie zrobi.

Pewnie sam znasz pełno ludzi, którzy kupują sobie kolejny gadżet, trenera fitness na godzinę, lub kolejny certyfikat. Wszystko fajnie, jednak nie zapominajmy, że kluczem jest jednak praktykowanie zdobytej wiedzy, co dopiero przekłada się z dnia na dzień na nasz rozwój i osobisty sukces.

Czy to etykietka sprawia, że jesteś lepszy? czy kupiona wiedza? certyfikat leżący na półce powoduje, że czujesz nowe siły i nabyte zdolności? Czy może jednak ważniejsza jest praktyka i wdrażanie nowej wiedzy w życie oraz to że się odważyłeś przejść tą ścieżkę i ją realizujesz? Kiedy zaczynasz samodzielnie wykonywać jakąkolwiek pracę, wówczas cała odpowiedzialność zaczyna spoczywać na Tobie, zyskujesz pełnoprawną kontrolę. Tylko od Ciebie zależy, czy będziesz chciał/a kontynuować pracę nad sobą, nie poddać się na drodze to celu.

Zakupiona wiedza nie jest równoznaczna z uzyskaniem kompetencji – dopóki jej nie wdrożysz i nie będziesz kontynuować ucząc się Siebie.

To dopiero początek drogi – dający zastrzyk wiedzy i entuzjazmu – prowadzący do Twojego samorozwoju. To jest Inwestycja w lepszą i bardziej klarowną przyszłość – lepszego siebie. Wasza każda włożona chęć, codzienne podejście do życia/siebie, pozwala Wam to wszystko uzyskać.

Ja sama realizuje swoją strategię, wiedzę nabytą, codziennie stawiam sobie nowe cele, by być coraz lepszym człowiekiem. Wkładam w to czas, siłę wewnętrzną i przede wszystkim robie to z wiarą i uśmiechem w duszy i na twarzy. Bo w końcu życie to ścieżka, którą przemierzamy sami ze sobą wśród nam życzliwych ludzi.

Tego i Tobie życzę, podjęcia wyzwania, zrób to sam, zrób to ze mną, czy kimkolwiek. Jeśli wciąż szukasz kierunku, zachęcam do lektury, niech ona da Ci moc i pokaże, że wszyscy mamy prawo do błędów, do nauki na naszych doświadczeniach życia, tych lepszych czy gorszych… Wszak każde chwile przeżyte są bardzo cenne bo pomagają nam na refleksje.